Mehmet OKKALI
Kurucu

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi 1964 yılında Ankara Yenimahalle’de doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi ve 27 yıldır serbest olarak SMMM mesleğini icra etmektedir. Çeşitli Radyo ve TV programlarında konuşmacı olarak katılmıştır. Gazete ve dergilerde mesleki konularda makaleleri yayımlanmıştır. 2013/2016 ASMMMO Başkanlığı, Ankara Meslekte Birlik Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği, iki dönem TÜRMOB delegeliği, üç dönem Oda Meclis Üyeliği, ASMMMO Eğitim Komisyon Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, ASMMMO Mesleki Mevzuat Komisyon Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, 2000/2002 dönemi ASMMMO Başkan Yardımcılığı, 2010/2013 ASMMMO Yönetim Kurulu Üyeliği, Kızılay Derneği Yenimahalle Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

 

Nagehan OKKALI
Kurucu

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Nagehan OKKALI 1993 Yılında Ankara İli Yenimahalle İlçesinde doğdu. Eğitim hayatının bir kısmını yurt dışında geçirdi, İktisadi İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Halen SMMM olarak görevini icra etmesinin yanı sıra mesleki panel ve eğitimler organize etmektedir.

Eğitimler hakkında bilgi almak için bizi arayın

VTR Akademi, günümüzün en kıymetli varlığı olan ‘’doğru ve güvenilir bilgiyi’’ kitlelere en kaliteli ve en çabuk şekilde ulaştırma amacıyla faaliyette bulunmaktadır.

Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button 0312 327 6768