VTR Akademi, Bağımsız Denetçi ve Mali Müşavirlerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Temel konusunu eğitim olarak belirlemiş Ankara merkezli bir kuruluş olup, tüm Türkiye’yi kapsayan eğitim ve organizasyonlar düzenlemektedir.

VTR Akademi, günümüzün en kıymetli varlığı olan ‘’doğru ve güvenilir bilgiyi’’ kitlelere en kaliteli ve en çabuk şekilde ulaştırma amacıyla faaliyette bulunmaktadır.

Bağımsız denetçilere ve bağımsız denetçi olmak isteyen adaylara Kamu Gözetim Kurumu tarafından yayımlanan denetim mevzuatını teorik ve uygulamalı olarak uzman eğitmenler tarafından aktarmayı hedef edinmiştir.

Şirket Kamu Gözetim Kurumu tarafından akredite edilmiş olup, eğitimleri Kamu Gözetim Kurumu tarafından yayımlanan “Zorunlu Mesleki Eğitim Kurs ve Seminerleri’’ni de kapsamaktadır.

Bağımsız denetim sertifikası olup bu alanda çalışma imkanı olmayan denetçiler için de, bizzat bu alandaki profesyoneller olarak; yalnızca teorik değil aynı zamanda güvenilir ve güncel bir şekilde uygulamalı eğitim hizmetleri de vermektedir.

Bağımsız denetçilerin, serbest muhasebeci mali müşavirlerin kendilerine kattıkları bilgi birikimiyle nitelikli meslektaşlar yetiştirip, mesleğin ve meslektaşın prestijini arttırmayı hedef edinmiştir.

Şirket, bünyesindeki nitelikli eğitim kadrosuyla yurt içinde hem bireysel ve hem de kurumsal eğitim hizmetleri vermektedir.

VTR Akademi, hizmetlerini yürütürken ortakların yanı sıra sektörel ve akademik danışmanlar ile uygulayıcı kişilerden, teknik ve hukuki destek alarak, en güncel bilgiye, en çabuk şekilde ulaşıp, en hızlı, etkili ve kaliteli biçimde aktarmayı amaç edinmiştir.

Eğitimler hakkında bilgi almak için bizi arayın

VTR Akademi, günümüzün en kıymetli varlığı olan ‘’doğru ve güvenilir bilgiyi’’ kitlelere en kaliteli ve en çabuk şekilde ulaştırma amacıyla faaliyette bulunmaktadır.

Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button 0312 327 6768